| Plaats van herkomst: | Gemaakt in China |
| Merknaam: | Infinity Machine Inc. |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | C5092 |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Doorzichtig vel + spons + houten karton |
| Levertijd: | 35-40 dagen na bestelling bevestigd |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 50 set per maand |
| Productnaam: | Automatische kabel cyclische buigtestmachine | Model: | C5092 |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | kabels cyclische kabelbuigtestmachines zijn geschikt voor het buigen van de meerdradige kabel, commu | test standaard: | SFF 8417 Flexcyclustestprocedure met meerdere geleiders; ISO 19642-2:2023 Cyclische buigtest voor au |
| Testbedrag: | 2 stuks | Testsnelheid: | 10~60rpm±2cpm (Frequente gebruiker van 13rpm) |
| Hoekwaaier: | ±90° / 0°~180° | Testcycli: | 1 ¢ 999,999 keer |
| Stroom: | Eenfase AC220V of 120V±10%, 50/60Hz | Garantie: | 1 jaar |
De Auto Cable Cycle Flexing Test Machine evalueert de buigvermoeidheidsprestaties van verschillende kabeltypen, in overeenstemming met de ISO 19642-2-normen.Deze gespecialiseerde testapparatuur beoordeelt de geleidbaarheid van kabels en de algehele kwaliteit door middel van herhaalde cyclische buiging.
Het testproces omvat het verbinden van één uiteinde van de kabel met een kortsluiting, het bevestigen ervan aan een rotatieplaat, het aanbrengen van gewichten, het opzetten van eenen het uitvoeren van rotatiebewegingen van links naar rechts om de geleidbaarheid van kabels na herhaalde cycli te beoordelen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | C5092 |
| Testbedrag | 2 stuks |
| Testsnelheid | 10~60rpm±2cpm (Frequente gebruiker van 13rpm) |
| Hoekbereik | 90° |
| Min Displayhoek | ± 1° |
| Testcycli | 1 ¢ 999,999 keer |
| Radius van het leidwiel | R13, R19, R25, R37, R55, R69, R82, R107 (of aangepast) |
| Diameter van de rotatieplaat | 275 mm |
| Gewichten | 100 g, 200 g, 500 g, 1000 g (of op maat) |
| Afmeting (W × D × H) | 1280 × 724 × 1320 mm |
| Gewicht | 350 kg |
| Stroomvoorziening | Eenfasige AC220V / AC120V 50/60Hz 5A of door de gebruiker gespecificeerd |
Automobiele kabels cyclische buiging test machine is verpakt in houten kratten om schade te voorkomen tijdens het vervoer.
We werken samen met betrouwbare rederijen om een veilige afhandeling en tijdige levering te garanderen.
Contactpersoon: Ms. Amy Lin
Tel.: +8613534323463
Fax: 86-0769-83428065
Adres: No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China
Factory Adres:No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China