| Plaats van herkomst: | Gemaakt in China |
| Merknaam: | Infinity Machine Inc. |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | IC2186 |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Doorzichtig vel + spons + houten karton |
| Levertijd: | 35 ~ 45 dagen na bestelling bevestigd |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 50 sets per maand |
| Productnaam: | Flexibele kabelbuigtestmachine | Model: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | Aanvragen voor een buigvastheidstest voor kabel die met een stekker is aangesloten. | Normen: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Kaliber: | 6 sets | Buighoek: | 1~180° (±90°) (aanpasbaar) |
| Buigsnelheid: | 10~60c.p.m. (aanpasbaar) | Laden: | 50, 100, 200, 300, 500 g (6 per stuk) |
| Stroom: | AC220V of AC120V | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Flexibele kabelbuigtestmachine,Flexibele kabelbuigtestmachines,Flexibele kabelbuigtestapparatuur |
||
Deze flexibele kabelbuigtoetsapparatuur is voorzien van instelbare buighoeken van 1° tot 180° en voldoet aan de normen van IEC 60884-1.met een vermogen van meer dan 50 W, deze machine evalueert de duurzaamheid van kabels door het simuleren van echte buigomstandigheden.
Model:IC2186
De IEC 60884-1:2022 flexibele kabelbuigproefmachine is ontworpen voor uitgebreide buigvastheidstests van kabels die met stekkerborden zijn verbonden en die betrouwbare prestaties en nauwkeurige resultaten bieden.
Deze testmachine voert gebogenheidstests uit voor kabels die met stekkerbomen zijn verbonden.De jig dan slingert naar rechts en links bij de vooraf ingestelde hoek. Na voltooiing van de vereiste rotatiecycli stopt de test automatisch voor de controle van kabels.de machine telt de rotatiecycli tot kabelfalen en stopt automatisch wanneer de kabel breekt en wordt losgekoppeld van de elektriciteit.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | IC2186 |
| Normen | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig. | 6 sets |
| Buighoek | 1~180° (±90°) Verstelbaar |
| Buigsnelheid | 10 tot 60 c.p.m. Verstelbaar |
| Teller | 6 afzonderlijke tellers |
| Verzorging | 50, 100, 200, 300, 500 g (6 per stuk) |
| Gewicht | 132 kg |
| Afmeting (W*D*H) | 960*530*850 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V 3A of door de gebruiker gespecificeerd |
Verpakking:De testmachine voor het buigen van flexibele kabels is veilig verpakt in een houten kist om schade tijdens het vervoer te voorkomen.De kist is verzegeld en voorzien van een etiket met informatie over het product, zodat het gemakkelijk te identificeren is.
Vervoer:De scheepvaart wordt verzorgd door betrouwbare en ervaren rederijen.Klanten ontvangen trackinginformatie om de status van de zending te controleren.
Neem contact op met ons verkoopteam voor gepersonaliseerde product aanbevelingen op basis van uw specifieke testvereisten.
Contactpersoon: Ms. Amy Lin
Tel.: +8613534323463
Fax: 86-0769-83428065
Adres: No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China
Factory Adres:No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China