| Plaats van herkomst: | Gemaakt in China |
| Merknaam: | Infinity Machine Inc. |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | IC2186 |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Doorzichtig vel + spons + houten karton |
| Levertijd: | 35 ~ 45 dagen na bestelling bevestigd |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 50 sets per maand |
| Productnaam: | Kabelsbuigtestapparaat voor het testen van flexibele kabels | Model: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | Aanvragen voor een buigvastheidstest voor kabel die met een stekker is aangesloten. | Normen: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Kaliber: | 6 sets | Buighoek: | 1~180° (±90°) (aanpasbaar) |
| Buigsnelheid: | 10~60c.p.m. (aanpasbaar) | Laden: | 50, 100, 200, 300, 500 g (6 per stuk) |
| Stroom: | AC220V of AC120V | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Testtoestel voor het buigen van kabels,Apparatuur voor het testen van kabelbuigingen,Testapparaat voor het buigen van kabels |
||
Deze flexibele kabelbuigtestapparatuur beschikt over verstelbare buighoeken van 1° tot 180° en voldoet aan de IEC 60884-1-normen. Deze machine is ontworpen voor het testen van de buigduur van kabels die met stekkers zijn verbonden en evalueert de duurzaamheid van kabels door reële buigomstandigheden te simuleren.
Model:IC2186
De IEC 60884-1:2022 flexibele kabelbuigtestmachine is ontworpen voor uitgebreide buigduurtests van kabels die met stekkers zijn verbonden, wat betrouwbare prestaties en nauwkeurige resultaten oplevert.
Deze testmachine voert buigtests uit voor kabels die met stekkers zijn verbonden. Het monster wordt stevig op de mal bevestigd met de juiste gewichten op de kabel. De mal zwaait vervolgens naar rechts en links in de vooraf ingestelde hoek. Na voltooiing van de vereiste rotatiecycli stopt de test automatisch voor kabelinspectie. Voor het testen van geëlektrificeerde kabels telt de machine de rotatiecycli tot de kabel kapot gaat en stopt automatisch wanneer de kabel breekt en de elektriciteit wordt losgekoppeld.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Model | IC2186 |
| Normen | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig | 6 sets |
| Buighoek | 1~180° (±90°) instelbaar |
| Buigsnelheid | 10~60 cpm Instelbaar |
| Balie | 6 individuele tellers |
| Laden | 50, 100, 200, 300, 500 g (elk 6) |
| Gewicht | 132 kg |
| Afmeting (B*D*H) | 960*530*850mm |
| Voeding | AC220V 3A of gespecificeerd door gebruiker |
Productverpakking:De flexibele kabelbuigtestmachine is veilig verpakt in een houten kist om schade tijdens transport te voorkomen. De krat is verzegeld en voorzien van productinformatie voor gemakkelijke identificatie.
Verzending:De verzending wordt verzorgd door betrouwbare en ervaren rederijen. Het transport wordt geregeld om een tijdige levering en een veilige afhandeling te garanderen. Klanten ontvangen trackinginformatie om de verzendstatus te controleren.
Contactpersoon: Ms. Amy Lin
Tel.: +8613534323463
Fax: 86-0769-83428065
Adres: No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China
Factory Adres:No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China