| Plaats van herkomst: | Gemaakt in China |
| Merknaam: | Infinity Machine Inc. |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | IC2186 |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Doorzichtig vel + spons + houten karton |
| Levertijd: | 35 ~ 45 dagen na bestelling bevestigd |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 50 sets per maand |
| Productnaam: | 180° flexibele kabelbuigtestmachine | Model: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | Aanvragen voor een buigvastheidstest voor kabel die met een stekker is aangesloten. | Normen: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Kaliber: | 6 sets | Buighoek: | 1~180° (±90°) (aanpasbaar) |
| Buigsnelheid: | 10~60c.p.m. (aanpasbaar) | Laden: | 50, 100, 200, 300, 500 g (6 per stuk) |
| Stroom: | AC220V of AC120V | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Standaard machine voor het testen van de buigbaarheid,Kabelplug buigbaarheidstestmachine,GB2099-2008 Testmachine voor het testen van buigbaarheid |
||
Model: IC2186
Het IEC 60884-1:2022 Flexible Cable 90° Flexing Test Apparatus is ontworpen voor het testen van de buigkracht van kabels die met stekker zijn verbonden.Deze testmachine evalueert de duurzaamheid van kabels door de buigomstandigheden in de echte wereld te simuleren.
Deze flexibele testmachine voor het buigen van kabels voert gebogenheidstests uit voor kabels die met stekkerbomen zijn verbonden.dan swingt de jig naar rechts en links in de ingestelde hoek. na voltooiing van de vereiste rotatiecycli stopt de test voor de controle van de kabels. bij het testen van elektrificeerde kabels telt de machine de rotatiecycli af tot de kabel uitvalt,automatisch stoppen wanneer de kabel breekt en wordt losgekoppeld van de elektriciteit.
| Model | IC2186 |
|---|---|
| Normen | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig. | 6 sets |
| Buighoek | 1~180° (±90°) (aanpasbaar) |
| Buigsnelheid | 10~60 c.p.m. (aanpasbaar) |
| Teller | 6 afzonderlijke tellers |
| Verzorging | 50, 100, 200, 300, 500 g (6 per stuk) |
| Gewicht | 132 kg |
| Afmeting (W*D*H) | 960*530*850 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V 3A of door de gebruiker gespecificeerd |
Verpakking:De testmachine voor het buigen van flexibele kabels is veilig verpakt in een houten kist om schade tijdens het vervoer te voorkomen.De kist is verzegeld en voorzien van een etiket met informatie over het product, zodat het gemakkelijk te identificeren is.
Vervoer:De scheepvaart wordt verzorgd door betrouwbare en ervaren rederijen.Klanten ontvangen trackinginformatie om de status van de zending te controleren.
Neem contact op met ons verkoopteam voor gepersonaliseerde product aanbevelingen op basis van uw specifieke testvereisten.
Contactpersoon: Ms. Amy Lin
Tel.: +8613534323463
Fax: 86-0769-83428065
Adres: No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China
Factory Adres:No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China