| Plaats van herkomst: | Gemaakt in China |
| Merknaam: | Infinity Machine Inc. |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | IC2095 |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking Details: | Doorzichtig vel + spons + houten karton |
| Levertijd: | 20-30 dagen na bevestiging van de bestelling |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 200 stuks per maand |
| Productnaam: | Vijfstations draad swing testmachine | Sollicitatie: | De apparatuur is geschikt voor meerkernkabel, communicatiekabel, koptelefoonkabel, platkabel, signaa |
|---|---|---|---|
| Functie: | Met behulp van de Japanse AC-servomotoraandrijving is de positionering met hoge precisie nauwkeurig, | Standaard: | Buigproef GBT 5023.2 |
| Productmodel: | IC2095 | Testsnelheid: | 6~420 ± 25 Rad/s (instelbaar) |
| Testhoekbereik: | 0° ± 180° | Controlesysteem: | Touchscreen + PLC |
| Stroom: | Elektronisch | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Testmachine voor het testen van de buigweerstand van draadschommels,Testmachine voor het testen van de buigweerstand van de draad,Testmachine voor het buigen van vijf stations |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productmodel | IC2095 |
| Gelijktijdige Testmonsters | 5 stuks |
| Besturingssysteem | Touchscreen + PLC |
| Aandrijfsysteem | Japanse servomotor |
| Test Snelheid | 6~420 ± 25 rad/s (instelbaar) |
| Motor Acceleratie/Deceleratie Tijd | <45ms |
| Test Hoekbereik | 0~±180° |
| Minimale Weergave Hoek | 1° |
| Test Cyclus Bereik | 1 ~ 999.999 keer |
| Batch Verblijftijd | 1~10 minuten |
| Reactielid | R1.5,2,2.5,3,3.5,4,4.5,5,5.5,6mm (specificeren bij bestelling) |
| Draaiende Schijf Diameter | 160mm |
| Gewichtsopties | 50g, 100g, 150g, 250g, 300g |
| Host Afmetingen | B780 x D460 x H940mm |
| Host Gewicht | Ongeveer 150kg |
| Voeding | AC220V 50Hz 10A |
Contactpersoon: Ms. Amy Lin
Tel.: +8613534323463
Fax: 86-0769-83428065
Adres: No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China
Factory Adres:No.103 Bouwend 4, het Industriële Centrum van Furong, Wangniudun-Stad, 523200, Dongguan-Stad, China